Lojtarë Të Këqinj Në Linjë

Shijoje përvojën e vërtetë të shumëzimit me komunitetin tonë


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Lojra Krejtësisht Të Lira

Lojrat më seksi po vijnë tek ju falas.

Lojra Video Seksi: Regjistrohuni Falas Brenda

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Ejani brenda dhe lojë!

Përshëndetje miq, jeni të mirëpritur në Lojrat E Seksit: vendi MË i preferuar I Internetit për të hyrë në titujt më të mirë të lojrave NË botë. Sot, unë do t'ju tregoj saktësisht atë që platforma jonë ka për të ofruar në një përpjekje për të treguar se ne jemi shumë përpara konkurrencës. Nëse po kërkoni një destinacion të cilësisë së lartë për të hyrë në lojën e lartë të lumit, rrini këtu! Së pari filluam platformën tonë në gusht 2018, ndonse për të qenë e ndershme, zhvillimi filloi pothuajse 24 muaj përpara kësaj. Tani kemi një nga seritë më të mëdha, më të suksesshme të titujve që janë aktualisht në Internet., Ndërkohë që ju mund të mendoni se konkurrenca ka diçka më të mirë se ne, të jeni të sigurtë se askush nuk vjen afër për të ofruar përvojën e lojës që ne bëjmë. Je në duar të sigurta, nëse vendos të na bësh thirrjen tënde të parë për lojëra pornosh ... nuk është vetëm një deklaratë boshe, është një premtim i plotë. Pra, pse të mos krijojmë një llogari tani dhe të shohim se çfarë ka brenda vetes? Nga ana tjetër, lexo poshtë dhe do të të tregoj të gjitha gjërat e mrekullueshme që po të presin brenda. Bëni një seancë të madhe lojrash dhe mbani mend, askush nuk e bën më mirë se ne!

Bashkohu pa pagesë tani

Ne me të vërtetë e kuptojmë dhe e vlerësojmë se ka shumë mashtrime në internet, veçanërisht kur është fjala për industrinë e argëtimit të të rriturve. Si rezultat i këtij fakti, ekipi ynë vendosi se ishte më mirë të ofronim akses të lirë ndaj njerëzve pavarësisht nëse janë apo çfarë paisjeje po përdorin. Ajo që do të thotë kjo për ju është se ju mund të regjistroheni në platformën tonë në këtë moment dhe të bëni plotësisht pa pagesë., Jo vetëm që e kuptojmë se ka pasur probleme brenda industrisë së zbavitjes së të rriturve, kur vjen puna te fallkimi financiar, por një vështrim në industrinë kryesore të lojrave do t'ju tregojë se ka shumë mashtrime në të kaluarën. Vetëm hidhi një sy Si Cyberpunk 2077 dhe As Qielli I Asnjë Njeriu: njerëzit paguan para të mira me qëllim që të kenë akses në ato tituj në Të dyja nuk priteshin shumë. Kjo është diçka që ne po planifikojmë ta shmangim këtu duke ju dhënë leje të lirë për atë që kemi: nëse nuk jeni të kënaqur me produktin, ju nuk do të qëndroni përreth!, Kjo rreshton reciprokisht preferencat tona dhe na vë onusin që të vazhdojmë të ofrojmë më të mirën në lojrat seksuale. Nuk je i lumtur me atë që kemi për të ofruar? Atëherë thjesht dil jashtë dhe mos u kthe më kurrë! Është një sistem i thjeshtë, por ne mendojmë se duke dhënë titujt tanë, ne tregojmë se ne me të vërtetë do të thotë biznes.

Lojë të mëdha

Nëse ke frikë se brenda do të ketë vetëm disa lojra, mos u bëj. Tani, mbledhja e plotë e Videolojrave Seksuale ulet në 36 lojra, me katër të tjera në zhvillim që do të botohen brenda gjashtë muajve të ardhshëm. Ne kemi vendosur relativisht të hershme se kjo ishte një ide e mirë për të shkuar të gjerë me mbledhjen tonë të lojrave: i gjatë, si një opsion për disa kompani, por që ka kaq shumë preferencat kur është fjala për të tjera të industrisë, ajo e bëri më të shumës së kuptim për ne për të hedhur rrjetat tona të gjerë., Me këtë metodë, ne shpresojmë se do të ketë së paku disa duzina lojrash që ju në fakt i pëlqeni, megjithëse natyrisht, mund të jetë rasti që të gjithë ata të jenë të rëndësishëm për interesat tuaja. Për aq sa vlen, koha mesatare që duhet për të përfunduar një nga lojrat tona është tipikisht nga 2 deri 4 orë, megjithëse disa shkojnë pak më gjatë kur ka më shumë elementë lojrash për të konsideruar. Ne mendojmë se ky është vendi i ëmbël për titujt tanë si njerëzit në përgjithësi nuk tolerojnë shkarkime shumë të gjata por do të preferonin të gëzonin diçka që nuk ka mbaruar në një moment., Mbani parasysh faktin se ne vazhdimisht rivlerësojmë vendimet tona të zhvillimit dhe vazhdimisht bashkëveprojmë me komunitetin tonë për të ditur se çfarë duan dhe si e duan atë. Reagimet e tua janë tepër të rëndësishme për ne: sigurohu që të na tregosh se si po e shijon komunitetin.

Qasja në të gjitha pajisjet

Platforma jonë është projektuar kryesisht me Pc-të e desktopit në mendje, por mos mendo se e vetmja mënyrë për të hyrë në atë që kemi është me një platformë të plotë. E sheh, çdo lojë e vetme që kemi brenda është aksesuar nëpërmjet shfletuesit tuaj: kjo zgjedhje ishte e qëllimshme për të reduktuar censurën dhe për të hequr nevojën që njerëzit të shkarkojnë çdo pasuri në vend. Siç mund ta kuptoni, kjo metodë na lejon të optimizojmë për pajisje të ndryshme, duke përfshirë telefonat celularë., Ashtu është, për aq kohë sa ke diçka që mund të vrapojë, Firefox, Safari apo Opera, nuk do të kesh probleme që të shijosh serinë tonë të madhe të lojrave brenda Lojrave Me Video Seksi. Mund edhe të luash në TV dhe në tabletë. zgjedhjet janë në thelb të pafundme. Duke miratuar këtë qasje, ne gjithashtu kemi aftësinë për të sinkronizuar në mënyrë paqësore të gjitha shtetet tuaja të kursyera: për të siguruar që kurrë të mos e humbni progresin tuaj edhe kur kaloni në mes pajisjeve të ndryshme. Ky sistem menaxhon gjithashtu arritjet tuaja duke përdorur të njëjtën infrastrukturë të bazuar në re., Me të vërtetë e kemi me gjithë mend kur themi se po përpiqemi ta çojmë komunitetin tonë në nivelin e ardhshëm të lojës!

Përfundim në Video Lojërat Seksuale

Në rregull folks: sa më shumë që unë do të doja të kalojnë orët e ardhshme duke folur përmes edhe më të ftohtë karakteristika dhe mjetet që na jep një avantazh mbi gjithë të tjerët, unë mendoj se kjo është një e mirë vend për të pushuar dhe thjesht të thonë se kjo është ndoshta koha për ju të regjistroheni dhe të shohim se çfarë do për veten. Mos harroni: krijimi i një llogarie dhe futja në Video Lojërat Seksuale është një aventurë krejtësisht e lirë, plus duhen më pak se 60 sekonda për të bërë! Pse nuk vjen brenda dhe të përjetosh nivelin tjetër në shfaqjen online të pornos? Faleminderit që erdhët. tani merrni një nivel ME bazën tonë të të dhënave TË lojës.

Luaj Falas Tani